Odprawa roczna KPP Pińczów

Odprawa KPP Pinczów  19 stycznia 2012 r. w sali konferencyjnej byłego internatu  Liceum Ogólnokształcącego w Pińczowie odbyła się odprawa roczna policjantów Komendy Powiatowej Policji w Pińczowie.

W odprawie uczestniczył Świętokrzyski Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach, Komendant Powiatowy Policji w Pińczowie, jego zastępca , naczelnicy i kierownicy posterunków. Udział wzięli także  przedstawiciele władz samorządowych, wymiaru sprawiedliwości oraz innych służb mundurowych. Przewodniczący Rady Powiatu Pińczowskiego Pan Zbigniew Kierkowski podziękował za współpracę pińczowskim policjantom, a jako Prezes "Oddziału Zarządu Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych " wręczył Świętokrzyskiemu Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Kielcach generałowi  Mirosławowi Schosslerowi  maskotkę ubraną w mundur strażacki, jako symbol owocnej współpracy.

Odprawa KPP Pinczów

Na koniec Komendant Powiatowy Policji w Pińczowie mł. insp. Adam Równicki podziękował gościom za przybycie i zakończył tegoroczną odprawę.