Z niespodziewaną wizytą

niespodz. wizyta u star16 października w Starostwie Powiatowym w Pińczowie odbyło się spotkanie, podczas którego dyskutowano nad najważniejszymi zagadnieniami bieżącego i dalszego funkcjonowania ochotniczych straży pożarnych z terenu powiatu.

niespodz. wizyta u star

Poseł na Sejm RP Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Kielcach Mirosław Pawlak, Starosta Pińczowski Prezes Oddziału Powiatowego Zbigniew Kierkowski oraz Wiceprezes Oddziału Powiatowego ZOSP Włodzimierz Oleksiak, Sekretarz Oddziału Gminnego ZOSP w Złotej Wiesław Pieczonka oraz Przewodniczący Rady Gminy w Złotej Henryk Krzak w dniu 16 października odbyli niezapowiedziane spotkanie w siedzibie Starostwa Powiatowego w Pińczowie.Wizyta była okazją do dyskusji nad najważniejszymi zagadnieniami bieżącego i dalszego funkcjonowania ochotniczych straży pożarnych naszego terenu. W czasie spotkania omówiono kwestie związane z kierunkami działalności ochotniczych straży pożarnych na 2014 rok, potrzebami przeprowadzenia koniecznych remontów poszczególnych remiz oraz wyznaczenia wstępnego terminu nadania i poświęcenia sztandaru Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Pińczowskiego.

niespodz. wizyta u star.jpg 2

Spotkanie to stało się również pretekstem do złożenia przez Posła RP Mirosława Pawlaka na ręce Starosty Pińczowskiego Zbigniewa Kierkowskiego gratulacji z okazji objecia stanowiska oraz zapewnienia wsparcia i pomocy przy realizacji przyszłych i dalszych inicjatyw.

źródło www.pinczow.pl