Turniej Piłki Halowej LZS/OSP Gminy Pińczów

W niedzielę 15 grudnia w hali Zespołu Szkół w Pińczowie odbył się Turniej Piłki Halowej LZS/OSP. Do rywalizacji zgłosiło się 10 drużyn: Włochy, Skowronno Dolne, Brzeście, Pińczów, Podłęże, Zagość, Kopernia, Chruścice, Bogucice, Kozubów.

Zawodnicy zapewnili sporo emocji do samego końca Turnieju. Po zaciętej walce w rzutach karnych pierwsze miejsce zajęła drużyna z Bogucic pokonując Pińczów. Trzecie miejsce również po rzutach karnych zdobyła drużyna z Brześcia wygrywając z drużyną z Kozubowa. Ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco:

I Miejsce              Bogucice

II Miejsce             Pińczów

III Miejsce           Brzeście

IV Miejsce            Kozubów

Nagrodę dla najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Kamil Góra.

Najlepszym bramkarzem został Kamil Konofal.

Tytuł króla strzelców przypadł Piotrowi Ziółkowskiemu.

Drużynie z Włoch przyznano nagrodę Fair Play.

Nad sprawnym przebiegiem Turnieju czuwali: Monika Młyńczak, Zdzisław Maj – koordynatorzy oraz Sędzia Główny – Seweryn Sosień. Opiekę medyczną sprawowała Iwona Łukasik.

Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów składa serdeczne podziękowania zawodnikom, osobom zaangażowanym w organizację oraz wszystkim uczestnikom Turnieju.

Organizator:

Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów