Zawody Sportowo-Pożarnicze Gminy Pińczów

W dniu 1 czerwca 2014 roku na starym stadionie naprzeciwko dworca BUS w Pińczowie odbyły się Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych. W zawodach wzięło udział 10 drużyn w kategorii Seniorów, 2 Kobiece Drużyny Pożarnicze i 2 Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze.

Wyniki rywalizacji:

Kategoria Seniorzy

I miejsce OSP Brzeście

II miejsce OSP Skowronno Górne

III miejsce OSP Chruścice

Kobiece Drużyny Pożarnicze

I miejsce OSP Krzyżanowice

II miejsce OSP Bogucice

Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze

I miejsce ex equo

OSP Krzyżanowice

OSP Chruścice

Rywalizacja jak co roku była niezwykle zacięta i drużyny starały się zdobyć najlepsze czasy.

Słoneczna pogoda sprzyjała zarówno zawodnikom, jak i wszystkim miłośnikom i kibicom, którzy pojawili się aby dopingować swoich faworytów.

Nagrody ufundował i wręczył Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak. Gratulacje złożyli także Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Pińczowie Władysław Węgrzynowicz oraz Prezes Zarządu Gminnego ZOSP RP Zbigniew Cierlik.

Źródło: http://www.pinczow.com.pl/news.php?nid=1650